Haberler

Entegra

Entegra ile Pazaryerleri, Eticaret siteleri, Muhasebe programları, Sosyal medya platformları, Kargo firmaları, Yurtdışı pazaryeri mağazaları ve tüm siparişlerinizi tek panelden yönetebilirsiniz.

Tek Panel, Çok Çözüm

Entegra ile tek panelden bir çok çözümü bir arada alırsınız. Almış olduğunuz sistem yanında danışmanlık ve eğitimlerden ücretsiz faydalanırsınız.

Tek Fiyat, Tüm Platformlar

Entegranın hangi paketini kullanırsanız kullanın entegre olduğumuz tüm satış platformlarını ekstra ücret ödemeden kullanabilirsiniz.

Anlık Güncelleme

Entegrada yapılan bir işlemlerin satış platformlarınıza yansıması için beklemessiniz. Tüm işlemleriniz aynı anda platformlarınıza yansır.

Neden Entegrasyon

Entegrasyon Kurulum Aşamaları

Ücretsiz Entegrasyon Analizi ve Canlı Demo için Sizi Arayalım

Sistemimizin canlı olarak demosunun yapılması ve tüm teknik sorularınızın giderilmesi için aşağıdaki formu doldurumanız yeterlidir. Entegrasyon yöneticilerimiz size en kısa zamanda dönüş yaparak bilgilendirmeleri sağlayacaktır.


Abc

✔ Gittigidiyor Cadde Entegrasyonu

 

Ürünlerin Gittigidiyor cadde platformuna anlık olarak yayınlanması, düzenlenmesi. Anlık stok, sipariş takibi ve siparişlerin faturalandırması ile alakalı entegrasyon.

 

Abc Temizlik Ürünleri /

Gittigidiyor Cadde

Kervan Mobilya

✔ Nebim V3 Entegrasyonu

✔ T soft Entegrasyonu

 

Nebim v3 ve Tsoft Entegrasyonu ile muhasebe programındaki bilgiler ile e-ticaret sitesine ürün yayınlama ve sipariş, cari kesme işlemlerini entegrasyon ile otomatikleştirme.

Kervan Mobilya /

E-ticaret

Fakir

✔ N11, Gg ve Hb Entegrasyonu

✔ E-ticaret Sitesi Entegrasyonu
✔ Rekabet Analizi

 

Pazaryerleri entegrasyonları ile ürünlerin n11, gg ve hb platformlarında yayınlanması, takip edilmesi ve siparişlerinin yönetilmesi. Rekabet analizi modülü ile otomatik fiyatlandırma ve e-ticaret sitesine entegrasyon.

Fakir Ev Aletleri /

E-Ticaret

Colgate

✔ Gittigidiyor vb. Pazaryerleri Entegrasyonları

✔ Netsis Entegrasyonu

 

Netsis muhasebe programından, pazaryerlerine güncel stok bilgileri ile ürün aktarımı ve siparişlerin otomatik faturalandırması, sipariş ve cari’nin netsis te açılması. Otomatik stok takip entegrasyonu

Colgate Ağız Sağlığı /
Gittigidiyor Cadde

Coca-Cola

✔ Gittigidiyor vb. Pazaryerleri Entegrasyonları

✔ Netsis Entegrasyonu

 

Netsis Entegrasyonu, Gittigidiyor.com Pazaryerleri ve Erp Entegrasyonu ile ürünlerin yönetimi, stok takibi, siparişlerin netsise aktarılması ve carilerin açılması. Sonrasında siparişlerin netsis üzerinden faturalandırılması ile stokların otomatik düşmesi ve pazaryerlerine aktarılması.

Coca Cola /
Gittigidiyor Cadde N11