Haberler
Anasayfa > Entegrasyon > Pazar Yeri Entegrasyonu > N11 Entegrasyonu Nedir ?

N11 Entegrasyonu Nedir ?

N11 Ürün Aktarımı ve Entegrasyon

N11 entegrasyonu ile n11’de hali hazırda satışa sunduğunuz ürünleri koruyarak diğer pazaryerlerine aktarılmasına ve sisteme entegre edebilirsiniz. Ürünlerinizi dilerseniz muhasebe programınızdan, e-ticaret sitenizden, excel dosyasından, xml linkinden n11’deki mağazanıza aktarabilirsiniz.

Hali hazırda yayınladığınız ürünleri koruyarak kurulan entegrasyondan sonra bir kere sisteme girdiğiniz ürünleri tüm pazaryerlerine ve e-ticaret sitenize aktarabileceksiniz.

Sonrasında siparişlerin faturasını tek tuşla yazdırabilir veya muhasebe programınıza siparişlerin işlenmesini ve carisinin de açılmasını sağlayabilirsiniz.

Kısıtlama, Sınır Yok !

Ürün yayınlama, güncelleme, fatura kesmede veya herhangi bir işlemde sınır ve sınırlama yok!

N11 api entegrasyonu sonucunda e-ticarette ihtiyacınız olan tüm işlemleri: Ürün yayınlama, düzenleme, sipariş kesme, kargo çıktısı alma, müşterinin mesajlarına cevap verme, müşteri listesi ve sipariş listesi tutma, toplu ürün yönetimi, stok takibi vb. Entegra programında kolaylıkla yönetebileceksiniz.

 

Detaylı bilgi almak için bizi arayın : 0850 733 9152

İlginizi Çekebilir

Gittigidiyor Entegrasyonu

Gittigidiyor da yayında olan ürünlerinizi kullanarak entegrasyon yapabilirsiniz veya diğer pazaryerlerde olan ürünlerinizi gittigidiyor’a entegre …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir